IP-ja ime

IP ime / Adresa juaj IP është:

IPV4

44.222.64.76

IPV6

Po ngarkohet

PORT
35222
United States of America United States of America
Browser & OS:
CCBot
Other

Nëse ju pëlqen MIIP.co tregojuni miqve tuaj


IP-ja ime shfaqet në ngarkesën e parë përpara dhe në qendër në miip.co. Mi IP përgjigjet se cila është adresa ime IP duke ju treguar lehtësisht. Kjo ju lejon të shihni IP-në tuaj në IPV4 dhe IPV6. Ne kemi një API si dhe një widget IP . IPV4 dhe IPV6 të dyja janë adresa të Protokollit të Internetit. IPV4 është sistemi origjinal i lidhjes kompjuterike. Nga gjithnjë e më shumë njerëz që përdorin internetin, dhe ata njerëz që kanë më shumë gjëra që përdorin internetin. Arriti në një pikë ku ata filluan të shqetësoheshin për shterimin e adresës IP. Prandaj lindi IPV6. Se në disa vende tashmë është e detyrueshme ta kenë atë në të gjithë ofruesit e tyre të internetit. Wikipedia futet pak më shumë në thelbin e miratimit të IPV6 nëse jeni kurioz.

IPv6 adoptimi


Lidhje me ne:

mi ip


Politika e privatësisë Kushtet e shërbimit Rreth nesh Na kontaktoni API Widget IP

© 2024 MIIP.co | VPS.org LLC | E bere nga nadermx